Komunikaty Rada Osiedla Kowale Komunikacja miejska Kontakt Zasobnik
21 Września 2017, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
eng   de  
Pogoda Wrocław z serwisu

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Kowale

ul. Kowalska 71

51-427 Wrocław

e-mail: rok@kowale.wroclaw.pl

Przewodniczący Rady Osiedla Marek Żuk marek.zuk@kowale.wroclaw.pl
Wiceprzewodniczacy Rady Osiedla Stanisław Skowron stanislaw.skowron@kowale.wroclaw.pl
  Aneta Bajer aneta.bajer@kowale.wroclaw.pl
  Elżbieta Furmańska elzbieta.furmanska@kowale.wroclaw.pl
  Tadeusz Hrycaj tadeusz.hrycaj@kowale.wroclaw.pl
  Aleksandra Iżykowska aleksandra.izykowska@kowale.wroclaw.pl
  Damian Kowalczyk damian.kowalczyk@kowale.wroclaw.pl
  Marzena Mickiewicz marzena.mickiewicz@kowale.wroclaw.pl
  Arkadiusz Włodarczyk arkadiusz.wlodarczyk@kowale.wroclaw.pl
  Marianna Muszyńska marianna.muszynska@kowale.wroclaw.pl
Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla Artur Kazimierowicz artur.kazimierowicz@kowale.wroclaw.pl
Wiceprzewodniczący Zarządu Rady Osiedla Sebastian Ucinek sebastian.ucinek@kowale.wroclaw.pl
Sekretarz Anna Piwowarska-Jakób anna.piwowarska-jakob@kowale.wroclaw.pl
 Skarbnik  Michał Mierzejewski michal.mierzejewski@kowale.wroclaw.pl
 Członek Zarządu Rady Osiedla  Wiletta Gawrońska wioletta.gawronska@kowale.wroclaw.pl

 

Opracował: Sebastian Ucinek

Rada Osiedla Wrocław Kowale 2013-2014
web design by AGENA