Komunikaty Rada Osiedla Kowale Komunikacja miejska Kontakt Zasobnik Dyżury Radnych
23 Lipca 2019, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Pogoda Wrocław z serwisu

Dane kontaktowe

Rada Osiedla Kowale

ul. Kowalska 71

51-427 Wrocław

e-mail: rok@kowale.wroclaw.pl

Rada Osiedla Wrocław Kowale

Przewodniczący Rady Osiedla Marek Żuk marek.zuk@kowale.wroclaw.pl
Wiceprzewodniczacy Rady Osiedla Artur Kazimierowicz artur.kazimierowicz@kowale.wroclaw.pl
  Wanda Wierzbołowska wanda.wierzbolowska@kowale.wroclaw.pl
  Maria Lewandowska maria.lewandowska@kowale.wroclaw.pl
  Radosław Dobrucki radoslaw.dobrucki@kowale.wroclaw.pl
  Renata Trojak renata.trojak@kowale.wroclaw.pl
  Andrzej Rosowski andrzej.rosowski@kowale.wroclaw.pl
 

Maciej Wolak

maciej.wolak@kowale.wroclaw.pl
  Marek Jakób marek.jakob@kowale.wroclaw.pl
  Katarzyna Matuszak katarzyna.matuszak@kowale.wroclaw.pl
Zarząd Rady Osiedla Kowale
Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla Sebastian Ucinek sebastian.ucinek@kowale.wroclaw.pl
Wiceprzewodniczący Zarządu Rady Osiedla Arkadiusz Włodarski arkadiusz.wlodarski@kowale.wroclaw.pl
Sekretarz Marzena Mickiewicz marzena.mickiewicz@kowale.wroclaw.pl
 Skarbnik  Michał Mierzejewski michal.mierzejewski@kowale.wroclaw.pl
 Członek Zarządu Rady Osiedla Elżbieta Furmańska elzbieta.furmanska@kowale.wroclaw.pl

 

Opracował: Sebastian Ucinek

Rada Osiedla Wrocław Kowale 2013-2018
web design by AGENA