Komunikaty Rada Osiedla Kowale Komunikacja miejska Kontakt Zasobnik Dyżury Radnych
25 Kwietnia 2019, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Pogoda Wrocław z serwisu

Nawiązanie współpracy z Radą Osiedla Strachocin –Swojczyce -Wojnów.

Dnia 6 sierpnia 2013 roku na zaproszenie wiceprzewodniczącego Zarządu Rady Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów Mariusza Tokarza reprezentanci naszej Rady w osobach: przewodniczący Marek Żuk, pani Wioletta Gawrońska, pani Anna Piwowarska-Jakób oraz pan Tadeusz Hrycaj wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Rady Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów panią Teresą Nowak i wiceprzewodniczącym Rady Romanem Faligowskim.
Głównym celem wizyty było nawiązanie ściślejszej współpracy, która mamy nadzieję owocować będzie podejmowaniem wspólnych przedsięwzięć dotyczących naszych osiedli. W czasie rozmów nasi sąsiedzi przedstawili nam zadania, które są w trakcie realizacji oraz plany na najbliższą przyszłość.
W wyniku rozmów przedstawiciele naszej Rady oraz Rady Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów, po okresie wakacyjnym, zamierzają spotkać się z dyrekcją DZDiK w sprawie przyspieszenia budowy ostatniego  etapu obwodnicy wschodniej Łany- Długołęka.
Również we wrześniu odbędzie się wspólne spotkanie z przedstawicielem firmy ARCHICOM  w sprawie przedłużenia przebiegu ulicy Kwidzyńskiej do zakładów Volvo przy ulicy Mydlanej.
Na uwagę zasługuje również fakt, że poinformowaliśmy tamtejszą Radę Osiedla o naszych działaniach mających na celu odzyskanie dawnej trasy autobusu linii 118 w kierunku Sępolna.

Opracowała: Anna Piwowarska-Jakób

 

Rada Osiedla Wrocław Kowale 2013-2018
web design by AGENA